Demirdöküm Yetkili Satış Noktası

Demirdöküm Yetkili Satış Noktası

Demirdöküm Yetkili Satış Noktası olarak  Özdemir Servis Hizmetleri Mühendislik Firması olarak, İstanbul’un Beykoz ilçesinde, doğalgaz, klima, şofben, kombi ve tesisatı gibi, ısıtma, soğutma ve sıcak su ihtiyacına yönelik her türlü taleplerinizi karşılamak üzere faaliyet göstermekteyiz. Firmamız aynı zamanda Beykoz ilçesinin Demirdöküm yetkili satış noktasıdır. Demirdöküm firmasının tüm ürünlerini, Demirdöküm garantisi altında firmamızdan temin edebilir, satış sonrası servis, bakım ve onarım desteklerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.

Size en yakın Demirdöküm yetkili satış noktası olarak, talepleriniz doğrultusunda, tecrübeli ekiplerimizin keşif bilgilerini değerlendirerek, ısıtma ve soğutma ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri üretiyoruz. Evinize ya da işyerinize uygun olan kombi seçimini öğrenmek, klima ve merkezi sistem uygulamalarında en uygun, en doğru sonuçları elde etmek için, bize ulaşmanız yeterli olacaktır. İster telefonla, ister web sitemiz aracılığıyla isterseniz de işyerimize gelip, bir çayımızı içerek ihtiyacınız olan kombi veya klima ya da diğer ısıtma ve soğutma sistemleri için size uygun ürettiğimiz çözümler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Neden Demirdöküm Tercih Ediyoruz?

Demirdöküm firması, kurulduğu 1954 yılından bu yana sürekli gelişen, ürün kalitesini ve çeşitliliğini arttıran ve müşteri memnuniyetine azami derecede önem veren bir marka. Isıtma, soğutma, su ısıtma ve iklimlendirme alanlarında köklü bir geçmişe ve deneyime sahip. 2007 yılından itibaren, ısıtma sektöründe dünyanın önde gelen firmalarından Vaillant Group bünyesine katılan Demirdöküm, dünyanın birçok ülkesine ısıtma, soğutma sistemleri üzerine en son teknoloji ile donatılmış Demirdöküm ürünlerinin ihracını gerçekleştirmektedir.

Bu sektördeki birçok ilki müşterisiyle buluşturmuş olan Demirdöküm ürünleri, kalite ve dayanıklılık açısından da önde gelen Türk markalarından biridir. Demirdöküm ismi kalite ve sağlamlık ile özleşmiş bir markadır. Kombi, radyatör, şofben, kazan ya da klima almak isteyen bir müşteri, almışken iyisini alalım dediğinde tercihini Demirdöküm markasından yana kullanmaktadır. Demirdöküm yetkili satış noktası olarak, taşıdığımız sorumluluğun farkında olup, işbirliği yaptığımız bu güçlü firmanın Beykoz ilçesindeki yüzü olmaktan dolayı mutlu ve kıvançlıyız.

Türk ailesinin, ısıtma sistemleri ile ilgili ihtiyaçlarında ilk tanıştığı cihazları üreten Demirdöküm firması, sektördeki lider konumunu başarıyla devam ettirmektedir. Kuruluşundan bu yana, daha ilk sobadan itibaren, döküm radyatörleri, kazan, kat kaloriferi, şofben, kombi ve panel radyatörleri ile Türk ailesinin, 70 yıla yakın bir süredir en yakın yardımcısı olmuş ve sunduğu üstün teknoloji ürünleriyle hayat kalitesini arttırmasına katkı sağlamıştır. Firmamız, Demirdöküm markasının Beykoz ilçesindeki Demirdöküm yetkili satış noktası olarak, sizlere Demirdöküm firmasının kalite ve hizmet anlayışını en iyi şekilde ulaştırmayı taahhüt eder. En son teknoloji ile hazırlanmış Demirdöküm markasının tüm ürün çeşitlerini firmamızdan temin edebilir, satış sonrası servis ve bakım, onarım hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Satışını Yaptığımız Demirdöküm Ürünleri

Özdemir Servis Hizmetleri Mühendislik Firması olarak, Demirdöküm markasının tüm ürün çeşitlerini ve hizmetlerini eksiksiz olarak size sunuyor ve ısıtma, soğutma ve iklimlendirme konusundaki ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri üretiyoruz. Demirdöküm firmasının, kataloğunda müşterilerine sunmuş olduğu tüm ürünleri, firmamızdan satın alabilir, satış sonrası hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Demirdöküm yetkili satış noktası olarak, Demirdöküm firmasının üretmiş olduğu kombi, klima, radyatör, elektrikli şofben, ısı pompaları ve güneş enerjisi çözümlerinin satışını ve satış sonrası desteğini gerçekleştirmekteyiz. Bütün bunlara ek olarak, kombi değişimi, klima keşfi, doğalgaz projesi, merkezi sistem çözümleri, konut doğal gaz tesisatı gibi alanlarda da müşterilerimizin ihtiyaçlarına titizlikle çözüm üretmeye devam ediyoruz.

Demirdöküm Kombi Çeşitleri

 • Demirdöküm Vintomix Yoğuşmalı Kombi
 • Demirdöküm İsomix Duvar Tipi Yoğuşmalı Kombi
 • Demirdöküm Nitromix Duvar Tipi Hipermetik Yoğuşmalı kombi
 • Demirdöküm Ademix Yoğuşmalı kombi
 • Demirdöküm Atron Condense Duvar Tipi Yoğuşmalı Kombi
 • Demirdöküm Atromix Duvar Tipi Yoğuşmalı Kombi
 • Exacontrol 7 Oda Termostatı Demirdöküm Kontrol Cihazı
 • Exacontrol 7R (Kablosuz) Oda Termostatı Demirdöküm Kontrol Cihazı
 • Demirdöküm MİGO Akıllı Oda Termostatı
 • RF 6001 Oda Termostatı Demirdöküm Kontrol Cihazı
 • RF 6001 ( Kablosuz) Oda Termostatı Demirdöküm Kontrol Cihazı
 • SD 7000 Oda Termostatı Demirdöküm Kontrol Cihazı
 • SD 5002 Oda Termostatı Demirdöküm Kontrol Cihazı
 • Exabasic Kablolu Oda Termostatı Demirdöküm Kontrol Cihazı

 

Kombi çeşitlerinin yanı sıra DemirDöküm markasının tüm ürünleri hakkında mağazamızdan, web sitemizden veya bizzat telefonla arayarak, yetkili personelimizden bilgi edinebilir, arzu ettiğiniz ürünü kolaylıkla satın alabilirsiniz.

 

 

 

 

Call Now ButtonHEMEN SERVİS ÇAĞIR