Demirdöküm Kombi Servisi

Demirdöküm Kombi Servisi

Demirdöküm Kombi Servisi, Servis hizmetleri ve mühendislik alanında hizmet veren firmamız, başta Beykoz ilçesi olmak üzere tüm İstanbul genelinde Demirdöküm kombi servisi hizmeti vermektedir. Alanında uzman, en gelişmiş teknoloji ürünlerinin çalışma prensiplerine vakıf, tecrübeli teknik personelimiz, aldığınız cihazlarla ilgili yaşadığınız sorunlara en kısa sürede müdahale ederek, en uygun çözümleri üretip hayat kalitenizin kesintiye uğramamasına katkı sağlar.

DemirDöküm kombi servisi hizmetine ihtiyacınız olduğunda, ister web sitemiz üzerinden, ister telefon ederek arzu ederseniz de işyerimize gelerek, bir çayımızı içerek sorununuz hakkında bizden bilgi alabilir ve servis hizmeti talep edebilirsiniz. Hangi seçenekten bize ulaşırsanız ulaşın, yetkili personelimiz, sorununuzu hemen kayıt altına alacak ve anında servis ekiplerimize ileterek, size dönüş yapmalarını sağlayacaktır.

Teknik servis ekibimiz, diğer kombi ve cihazların tamir ve bakımında olduğu gibi Demidöküm Kombi Servisi hizmetini en iyi şekilde yerine getirmekte, cihazda meydana gelen sorunlara en hızlı şekilde çözüm üretmektedir. Evinize gelen teknik servis ekibimiz, evinizin düzenine zarar vermeden, sizleri rahatsız etmemeye özen göstererek, hijyen şartlarına azami ölçüde dikkat ederek servis hizmetini yerine getirecektir.

Yine aynı titizlikle, teknik servis ekibindeki arkadaşlarımız sizleri meydana gelen arıza konusunda en detaylı ve doğru şekilde bilgilendirecektir. Cihazınızla ilgili sorun giderildi ise bizzat kontrolünü sizinle birlikte gerçekleştirip, cihazın normal bir şekilde çalıştığından emin olduktan sonra servis fişini doldurup size teslim edecek ve evinizden ya da işyerinizden ayrılacaktır. Eğer servis hizmeti yeterli gelmeyip herhangi bir parça ihtiyacı ya da değişim koşulları mevcut ise sizi ayrıca bu konuda da detaylı olarak aydınlatacaktır.

Hizmet Anlayışımız ve Müşteri Memnuniyeti Konusundaki Hassasiyetimiz…

Özdemir Demirdöküm Kombi Servisi olarak, hizmet anlayışımızın esasını müşterilerimizin memnuniyeti oluşturur. Müşteri odaklı hareket eden teknik servisimiz, en iyi hizmeti vermek için, hem teknik hem de iletişim konusunda eğitimlerden geçmiş, yeterli donanıma sahip, tecrübeli ve güler yüzlü kişilerden oluşmaktadır.

Cihazınızla ilgili sorunu teknik servisimize ilettiğiniz andan itibaren, ekiplerimiz hemen sizinle iletişime geçer ve sizin için de uygun olan bir zaman diliminde cihazınızın olduğu yeri ziyaret eder. Sorunu tespit eden teknik servis ekibimiz, öncelikle sizi her konuda bilgilendirir. Sizin için en uygun olacak çözümleri sunar. Teknik servis ekibimize aklınıza takılan her şeyi rahatlıkla sorabilirsiniz. Hiç bıkmadan, yeterince bilgilendiğinizden emin olana kadar, ekibimiz sorularınızı en açık şekilde cevaplayacaktır.

Teknik Servisi Ararken Nelere Dikkat Edilmeli?

  • Her şeyden, teknik servisimize cihaz bilgileri, model ve seri numaraları konusunda hızlı ve sağlıklı bilgiler verebilmeniz için, bütün bu bilgileri önceden not etmeniz ekibimizin işini büyük ölçüde kolaylaştıracaktır. Bu sayede cihazınızdaki sorun da daha kısa sürede çözülecektir.
  • Kombinizde bir sorun olduğunu fark ettiğiniz anda öncelikle bazı kontrolleri yapmanız ve daha sonra teknik servisi aramanız sizi hem vakit hem de nakit kaybından koruyabilir.
  • İlk önce kombiye elektriğin gelip gelmediğini kontrol ediniz. Kombinin fişinin prize takılı olduğundan emin olunuz. Cihazınızın hemen yanındaki sigorta anahtarından sigorta ile ilgili bir durum olup olmadığını gözlemleyebilirsiniz.
  • İkinci olarak doğalgazınızın açık olup olmadığını kontrol ediniz. Herhangi bir nedenle doğal gazınızın kapalı olması durumunda kombiniz çalışmayacaktır.
  • Cihazınızın kontrol panelinde görünen hata kodunu not ediniz.

 

  • Teknik servisimize, cihazda yaşanan sorunu bildirirken, mümkünse akıllı telefonunuzdan yararlanıp görsel bilgiler de gönderebilirsiniz. Örneğin sorunlu cihazın kontrol ekranının fotoğrafını çekmek gibi, videolu görüntü göndermek gibi. Garanti belgesi görüntüsü gibi… Cihaz konusunda bize ulaştıracağınız her bilgi, teknik servis ekibimizin sorunun giderilmesinde daha hızlı hareket etmesine imkân sağlayacaktır.
  • Demidöküm Kombi Servisi hizmeti almak istediğinizde, teknik servis ekiplerimizle daha önce belirlemiş olduğunuz randevu saatine sadık kalmanızı rica ederiz. Olası bir erteleme durumunda servisimize bilgi verirseniz, teknik servis yöneticimiz hemen sizin için yeni bir randevu tarihi oluşturacaktır.
  • Cihazınızdaki sorun ile ilgili size hani kapsamda yardımcı olabileceğimizi tespit edebilmek için cihazınızın garanti belgesine ve bu belgedeki bilgilere ihtiyacımız olacaktır. Servis hizmetinin garanti kapsamında olmaması durumunda oluşacak şartlar ile ilgili sizi en ayrıntılı şekilde bilgilendireceğimizden emin olabilirsiniz. Cihazınız garanti kapsamı dışında olsa bile, teknik servisimiz cihazınızın sorunu için en uygun ve en makul fiyatlandırmayı yaparak, arızanızın çözümüne yardımcı olacaktır.

 

 

 

 

Call Now ButtonHEMEN SERVİS ÇAĞIR